Úvod » Kamenné hodiny a výrobky z minerálů » ŠPERKY Z MINERÁLŮ » Náramky z minerálů a přírodnin » Náramek Rudraksha s Lávou
Náramek na ruku Rudraksha s Lávou.
Náramek je navlečen na pružném vlákně: velikost: 17, 18, 19cm.
Na požádání je možná velikost upravit. Do poznámky napište jakou velikost si přejete poslat jinak bude náhodně vybrána.
Výrobce: multieden ČR
Materiál: Rudraksha a Láva.
Láva je ve světlé a tmavé kombinaci.
Rudraksha: - Indie.
Říká se že Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let, duchovní a léčivé účinky.
Vytvářejí obrovskou pozitivní energii, pro tělo mysla a duši. Tlumí stres, přináší jasnost zaostřuje mysl a zvyšuje intuici.
Láva: je silným ochraným kamenem . Je zasvěcený k léčení a uzdravení. Dopomáhá rozvijet fantazii a sebedůvěru. Ochraňuje před špatnými vlivy, aktivuje logické myšlení . Pomáhá odrážet fyzické a psychické útoky a navrací je zpět k původci. Pomáhá při zánětech posiluje zažívací trakt, odstraňuje následky tělesných i duševních traumat.